Poz
1. Division tabela na żywo Druga liga białoruska
Ostatnie mecze 1. Division
Data | Mecz | Wynik | H2H |
14 Kwi 16:00 | Torpedo BelAZ II - FC Slonim-2017 | 2-3 (1-1) | H2H |
14 Kwi 15:00 | FK Molodechno - BATE II | 3-1 (2-0) | H2H |
14 Kwi 14:00 | Baranovichi - Lokomotiv Gomel | 2-1 (0-1) | H2H |
14 Kwi 13:00 | Maxline Rogachev - Dinamo Minsk II | 0-1 (0-0) | H2H |
13 Kwi 16:00 | Niva - Lida | 0-1 (0-1) | H2H |
13 Kwi 15:00 | FC Ostrovets - Shakhtar-2 (Petrik.. | 1-0 (0-0) | H2H |
13 Kwi 15:00 | Energetik-BGU - Bumprom Gomel | 0-1 (0-1) | H2H |
13 Kwi 14:00 | Volna - FK Orsha | 3-0 (1-0) | H2H |
12 Kwi 17:00 | Belshina Bobruisk - ABFF U17 | 1-0 (0-0) | H2H |
Następne mecze 1. Division
Data | Mecz | Wynik | H2H |
Dzisiaj 18:15 | ABFF U17 - Torpedo BelAZ II | - | H2H |
20 Kwi 12:00 | BATE II - FC Ostrovets | - | H2H |
20 Kwi 14:00 | Bumprom Gomel - Belshina Bobruisk | - | H2H |
20 Kwi 16:00 | FC Slonim-2017 - Volna | - | H2H |
20 Kwi 18:00 | Dinamo Minsk II - Baranovichi | - | H2H |
21 Kwi 12:00 | FK Orsha - Niva | - | H2H |
21 Kwi 14:00 | Shakhtar-2 (Petrikov.. - Energetik-BGU | - | H2H |
21 Kwi 15:00 | Lokomotiv Gomel - FK Molodechno | - | H2H |
21 Kwi 16:00 | Lida - Maxline Rogachev | - | H2H |
Rodzaj tabeli:
- Tabela ligi
- Tabela Under/Over
- Tabela HT/FT
Forma
+
Drużyna
M
W
R
P
B+
B-
RG
PKT
Wynik
lub
lub
?
Ostatnie 10 meczów
H2H
Tabela u siebie
Lp. | G | W | D | L | G+ | G- | POI | |
1 | Torpedo BelAZ II | |||||||
2 | Dinamo Minsk II | |||||||
3 | Niva | |||||||
4 | FK Orsha | |||||||
5 | FC Slonim-2017 | |||||||
6 | Energetik-BGU | |||||||
7 | Lokomotiv Gomel | |||||||
8 | Shakhtar-2 (Petrikov) | |||||||
9 | Bumprom Gomel | |||||||
10 | ABFF U17 | |||||||
11 | Volna | |||||||
12 | Lida | |||||||
13 | FC Ostrovets | |||||||
14 | Maxline Rogachev | |||||||
15 | FK Molodechno | |||||||
16 | Baranovichi | |||||||
17 | BATE II | |||||||
18 | Belshina Bobruisk |
Tabela na wyjeździe
Lp. | G | W | D | L | G+ | G- | POI | |
1 | Torpedo BelAZ II | |||||||
2 | Dinamo Minsk II | |||||||
3 | Niva | |||||||
4 | FK Orsha | |||||||
5 | FC Slonim-2017 | |||||||
6 | Energetik-BGU | |||||||
7 | Lokomotiv Gomel | |||||||
8 | Shakhtar-2 (Petrikov) | |||||||
9 | Bumprom Gomel | |||||||
10 | ABFF U17 | |||||||
11 | Volna | |||||||
12 | Lida | |||||||
13 | FC Ostrovets | |||||||
14 | Maxline Rogachev | |||||||
15 | FK Molodechno | |||||||
16 | Baranovichi | |||||||
17 | BATE II | |||||||
18 | Belshina Bobruisk |
Statystyki drużyny
- Belshina Bobruisk Statystyki
- FC Ostrovets Statystyki
- Lida Statystyki
- Volna Statystyki
- Maxline Rogachev Statystyki
- FK Molodechno Statystyki
- BATE II Statystyki
- Baranovichi Statystyki
- ABFF U17 Statystyki
- Bumprom Gomel Statystyki
- Niva Statystyki
- Dinamo Minsk II Statystyki
- Torpedo BelAZ II Statystyki
- FK Orsha Statystyki
- FC Slonim-2017 Statystyki
- Shakhtar-2 (Petrikov) Statystyki
- Lokomotiv Gomel Statystyki
- Energetik-BGU Statystyki
1. Division Najlepsi strzelcy
Piłkarz | Goli | Meczów | Średnia bramek | Karnych | Drużyna |
Dmitriy Nizhnik | 2 | - | 0.00 | 0 | Dinamo Minsk II |
Igor Monich | 2 | - | 0.00 | 0 | FK Molodechno |
Mark Krasnov | 2 | - | 0.00 | 0 | Maxline Rogachev |
Vadim Kiselev | 2 | - | 0.00 | 0 | BATE II |
Aleksandr Puzach | 2 | - | 0.00 | 0 | FC Slonim-2017 |
Vitaliy Kibuk | 1 | - | 0.00 | 0 | Volna |
Egor Egorov | 1 | - | 0.00 | 0 | Torpedo BelAZ II |
Vadim Balbuh | 1 | - | 0.00 | 0 | Belshina Bobruisk |
Kirill Nebyshinets | 1 | 2 | 0.50 | 0 | Torpedo BelAZ II |
Vladislav Fedosov | 1 | 2 | 0.50 | 0 | FK Molodechno |
Pavel Pampukha | 1 | - | 0.00 | 0 | Niva |
Maksim Grechikha | 1 | 1 | 1.00 | 0 | Volna |
Yuri Gavrilov | 1 | - | 0.00 | 0 | Belshina Bobruisk |
Eduard Korostelev | 1 | - | 0.00 | 0 | Torpedo BelAZ II |
Dmitri Galuza | 1 | 1 | 1.00 | 0 | Baranovichi |
Pokaż całą listę najlepszych strzelców
Terminarz i Wyniki 2024 1. liga
Terminarz i Wyniki 1. liga Kolejka: 15
Terminarz i Wyniki 1. liga Kolejka: 14
Terminarz i Wyniki 1. liga Kolejka: 13
Terminarz i Wyniki 1. liga Kolejka: 12
Terminarz i Wyniki 1. liga Kolejka: 11
Terminarz i Wyniki 1. liga Kolejka: 10
Terminarz i Wyniki 1. liga Kolejka: 9
Terminarz i Wyniki 1. liga Kolejka: 8
Terminarz i Wyniki 1. liga Kolejka: 7
Terminarz i Wyniki 1. liga Kolejka: 6
Terminarz i Wyniki 1. liga Kolejka: 5
Terminarz i Wyniki 1. liga Kolejka: 4
Terminarz i Wyniki 1. liga Kolejka: 3
Terminarz i Wyniki 1. liga Kolejka: 2
Terminarz i Wyniki 1. liga Kolejka: 1
Pokaż pełny terminarz
Statystyki Poniżej/Powyżej (Under/Over) 1. Division
Opcje | Suma | |
Numer | % | |
Under 1.5 | 7 | 38.89% |
Over 1.5 | 11 | 61.11% |
Under 2.5 | 10 | 55.56% |
Over 2.5 | 8 | 44.44% |
Under 2.5 | 16 | 88.89% |
Over 2.5 | 2 | 11.11% |
Under 3.5 | 16 | 88.89% |
Over 3.5 | 2 | 11.11% |
Under 0.5 1. połowa | 6 | 33.33% |
Over 0.5 1. połowa | 12 | 66.67% |
Under 1.5 1. połowa | 14 | 77.78% |
Over 1.5 1. połowa | 4 | 22.22% |
Under 2.5 1. połowa | 16 | 88.89% |
Over 2.5 1. połowa | 2 | 11.11% |
Under 0.5 2. połowa | 4 | 22.22% |
Over 0.5 2. połowa | 14 | 77.78% |
Under 1.5 2. połowa | 10 | 55.56% |
Over 1.5 2. połowa | 8 | 44.44% |
Under 2.5 2. połowa | 16 | 88.89% |
Over 2.5 2. połowa | 2 | 11.11% |
Inne statystyki ligi 1. Division
Opcje | Suma | |
Numer | % | |
HT/FT 1/1 | 3 | 17% |
HT/FT 1/X | 0 | 0% |
HT/FT 1/2 | 1 | 6% |
HT/FT X/1 | 4 | 22% |
HT/FT X/X | 1 | 6% |
HT/FT X/2 | 3 | 17% |
HT/FT 2/1 | 2 | 11% |
HT/FT 2/X | 0 | 0% |
HT/FT 2/2 | 4 | 22% |
Mecze z czystym kontem | 11 | 61% |
Wygrana przynajmniej 1 golem | 7 | 39% |
Wygrana przynajmniej 2 brmkami | 1 | 6% |
Wybrana 3 bramkami i więcej | 2 | 11% |
Ciekawostki 1. liga
» Drużyna, która najczęstszej cieszyła się z wygranych Lida (2 wygranych)
» Najwięcej remisów w lidze Torpedo BelAZ II (1 remisów)
» Najwięcej porażek w lidze Energetik-BGU (2 porażek)
» Najwięcej goli w lidze strzeliła drużyna Belshina Bobruisk (3 strzelonych goli)
» Najwięcej goli w lidze straciła drużyna Lokomotiv Gomel (5 straconych goli)
» Największa seria wygranych (pod rząd) . Energetik-BGU (1 wygranych pod rząd)
» Drużyna z największą ilością meczów, gdzie suma bramek wyniosła Under 2.5 : FC Ostrovets (15 meczów) , Under 1.5 FC Ostrovets ( 15 meczów) , Under 3.5 FK Orsha (16 meczów)
» Drużyna z największą ilością meczów, gdzie suma bramek wyniosła Over 2.5: FK Molodechno (2 meczów) , Over 1.5 Lokomotiv Gomel ( 2 meczów) , Over 3.5 FK Molodechno (1 meczów)
» Drużyna z największą ilością zółtych kartek FC Slonim-2017 (6 żółtych kartek)
» Drużyna z największą ilością czerwonych kartek ( czerwonych kartek)
» Najwięcej goli padło w meczu Torpedo BelAZ II - FC Slonim-2017 ( 5 bramek)
» Najwięcej remisów w lidze Torpedo BelAZ II (1 remisów)
» Najwięcej porażek w lidze Energetik-BGU (2 porażek)
» Najwięcej goli w lidze strzeliła drużyna Belshina Bobruisk (3 strzelonych goli)
» Najwięcej goli w lidze straciła drużyna Lokomotiv Gomel (5 straconych goli)
» Największa seria wygranych (pod rząd) . Energetik-BGU (1 wygranych pod rząd)
» Drużyna z największą ilością meczów, gdzie suma bramek wyniosła Under 2.5 : FC Ostrovets (15 meczów) , Under 1.5 FC Ostrovets ( 15 meczów) , Under 3.5 FK Orsha (16 meczów)
» Drużyna z największą ilością meczów, gdzie suma bramek wyniosła Over 2.5: FK Molodechno (2 meczów) , Over 1.5 Lokomotiv Gomel ( 2 meczów) , Over 3.5 FK Molodechno (1 meczów)
» Drużyna z największą ilością zółtych kartek FC Slonim-2017 (6 żółtych kartek)
» Drużyna z największą ilością czerwonych kartek ( czerwonych kartek)
» Najwięcej goli padło w meczu Torpedo BelAZ II - FC Slonim-2017 ( 5 bramek)
Najczęstszy wynik 1. liga
Opcje | Numer | % |
1-0 | 4 | 22% |
0-1 | 3 | 17% |
2-1 | 3 | 17% |
0-2 | 2 | 11% |
0-3 | 1 | 6% |
1-1 | 1 | 6% |
1-2 | 1 | 6% |
2-3 | 1 | 6% |
3-0 | 1 | 6% |
3-1 | 1 | 6% |
Statystyki ligi 1. liga
Rozegrano meczów: | 18 (13%) | Wygranych dom: | 9 | Bramek w sezonie: | 40 |
Do rozegrania meczów: | 118 | Remisów: | 1 | Średnia goli: | 2.22 |
Wszystkie mecze: | 136 | Wygranych wyjazd: | 8 |