Strefa czasowa:
(GMT-12) 29-04 11:43
(GMT-11) 29-04 12:43
(GMT-10) 29-04 13:43
(GMT-9) 29-04 14:43
(GMT-8) 29-04 15:43
(GMT-7) 29-04 16:43
(GMT-6) 29-04 17:43
(GMT-5) 29-04 18:43
(GMT-4) 29-04 19:43
(GMT-3) 29-04 20:43
(GMT-3) 29-04 20:43
(GMT-2) 29-04 21:43
(GMT-1) 29-04 22:43
(GMT0) 29-04 23:43
(GMT+1) 30-04 00:43
(GMT+2) 30-04 01:43
(GMT+3) 30-04 02:43
(GMT+4.5) 30-04 04:13
(GMT+4) 30-04 03:43
(GMT+4.5) 30-04 04:13
(GMT+5) 30-04 04:43
(GMT+5.5) 30-04 05:13
(GMT+6) 30-04 05:43
(GMT+7) 30-04 06:43
(GMT+8) 30-04 07:43
(GMT+9) 30-04 08:43
(GMT+9.5) 30-04 09:13
(GMT+10) 30-04 09:43
(GMT+11) 30-04 10:43
(GMT+12) 30-04 11:43
Tabele piłkarskie
Statystyki drużyny
Livescore
Piłkarze
Webmaster
►
◄
cm
eu
wc
ar
au1
au1
br1
su1
cz1
ge1
ge2
de1
de2
en1
en2
en3
es1
es2
fi1
fr1
fr2
gr1
hu1
ir1
it1
it2
jp1
ko2
me
ne1
ne2
no1
po1
po1
po2
ro1
ru1
sc1
sc2
sw1
sw1
tu1
uk1
us
Szukaj drużyn, piłkarza lub tabeli:
Go to Mobile Page:
m.TablesLeague.com
1. Division Tabela
Tabele piłkarskie
strona główna
H2H
Słowacja
1. Division
H2H Słowacja
Super Liga
(I)
1. Division
(II)
Top ligi
Premier league H2H
Serie A H2H
Bundesliga H2H
La Liga H2H
Eredivisie H2H
Ligue 1 H2H
Turnieje
Wybierz turniej i zobacz
WYNIKI
Liga Mistrzów
Liga Europejska
Copa Libertadores
Euro 2016
Mistrzostwa Świata
Copa America
Olimpiada
Kwalifikacje MŚ
Puchar Narodów Afryki
Puchar Konfederacji
Kwalifikacje MŚ Azja
Kwalifikacje Mistrzostw Świata Afryka
Kwalifikacje Mistrzostw Świata Ameryka Północna i Centralna
Kwalifikacje Mistrzostwa Świata Oceania
Kwalifikacje Mistrzostw Świata Ameryka Południowa
Klubowe Mistrzostwa Świata
Euro 2016 kwalifikacje
Mistrzostwa Świata reprezentacji niezrzeszonych w FIFA
Puchar Narodów Afryki kwal.
Pokaż wszystkie turnieje
H2H Europa
Wybierz kraj i zobacz
WYNIKI
Albania
Andora
Anglia
Armenia
Austria
Azerbejdźan
Belgia
Białoruś
Bośnia
Bułgaria
Chorwacja
Cypr
Czarnogóra
Czechy
Dania
Estonia
Finlandia
Francja
Grecja
Gruzja
Hiszpania
Holandia
Irlandia
Irlandia Północna
Islandia
Litwa
Lotwa
Luksemburg
Macedonia
Malta
Mołdawia
Niemcy
Norwegia
Polska
Portugalia
Rosja
Rumunia
San Marino
Serbia
Szkocja
Szwajcaria
Szwecja
Słowacja
Super Liga
1. Division
Słowenia
Turcja
Ukraina
Walia
Węgry
Włochy
H2H Płn Ameryka
Antigua i Barbuda
Barbados
Bermudy
Costa Rica
Guatemala
Gwadelupa
Haiti
Honduras
Jamajka
Kanada
Kuba
Martinique
Meksyk
Nicaragua
Panama
Puerto Rico
Saint Vincent i Grenadyny
Salwador
St. Kitts and Nevis
Trinidad i Tobago
USA
H2H
Argentyna
Boliwia
Brazylia
Chile
Ekwador
Kolumbia
Paragwaj
Peru
Urugwaj
Wenezuela
H2H Afryka
Algeria
Angola
Benin
Botswana
Burkina Faso
Cape Verde
Congo
Czad
DR Congo
Egipt
Gabon
Gambia
Ghana
Gwinea
Ivory Coast
Kamerun
Kenia
Lesotho
Liberia
Libia
Madagaskar
Malawi
Mali
Maroko
Mauritius
Mozambik
Namibia
Nigeria
RPA
Rwanda
Senegal
Sierra Leone
Suazi
Sudan
Tanzania
Togo
Tunezja
Uganda
Zambia
Zimbabwe
H2H Azja
Arabia Saudyjska
Bahrain
Chiny
Hong Kong
Indie
Indonezja
Irak
Iran
Izrael
Japonia
Jemen
Jordania
Katar
Kazachstan
Korea Południowa
Kuwejt
Lebanon
Malezja
Oman
Pakistan
Palestyna
Singapur
Syria
Tajlandia
Tajwan
U.A.E.
Uzbekistan
Wietnam
H2H Oceania
Australia
Fiji
Nowa Zelandia
Tahiti
Vanuatu
Wyspa Salomona
»
Tabele iframe na Twojej stronie
Livescore i porównanie drużyn 1. Division
Mecze, które w tej chwili rozgrywają mecz na żywo
Mecze, które zostały dzisiaj zakończone
Słowacja »
1. Division
Typy:
1
X
2
Pokaż ligę
03-05 17:00
L
L
L
L
W
D
W
W
Liptovsky Mikulas
-
Dolny Kubin
D
D
L
L
L
D
D
L
H2H
-
-
-
03-05 17:00
L
W
W
W
L
D
L
L
Puchov
-
Zilina B
L
D
W
L
D
W
L
L
H2H
-
-
-
03-05 19:00
W
W
L
W
L
D
D
D
Spartak Myjava
-
OFK Malzenice
D
L
W
L
L
L
W
D
H2H
-
-
-
04-05 17:00
L
W
L
D
W
L
L
W
Slavoj Trebisov
-
Komarno
W
D
W
L
W
W
W
D
H2H
-
-
-
04-05 17:00
D
D
L
D
W
W
W
D
Humenne
-
Spišská Nová Ves
D
L
W
L
W
L
D
L
H2H
-
-
-
04-05 17:00
W
D
L
W
L
L
D
W
Povazska Bystrica
-
FK Pohronie
W
L
W
W
D
L
L
L
H2H
-
-
-
04-05 17:00
W
W
W
W
W
W
W
L
FC Petrzalka 1898
-
Tatran Presov
W
L
W
L
W
D
W
W
H2H
-
-
-
05-05 10:30
L
D
L
W
L
W
L
W
FC STK 1914 Samorin
-
Slovan Bratislava B
L
W
L
W
L
D
L
W
H2H
-
-
-
10-05 17:00
D
L
W
L
W
L
D
L
Spišská Nová Ves
-
OFK Malzenice
D
L
W
L
L
L
W
D
H2H
-
-
-
10-05 17:00
L
L
L
L
W
D
W
W
Liptovsky Mikulas
-
Humenne
D
D
L
D
W
W
W
D
H2H
-
-
-
10-05 17:00
W
D
W
L
W
W
W
D
Komarno
-
FC Petrzalka 1898
W
W
W
W
W
W
W
L
H2H
-
-
-
10-05 17:00
L
D
W
L
D
W
L
L
Zilina B
-
Slavoj Trebisov
L
W
L
D
W
L
L
W
H2H
-
-
-
10-05 17:00
W
L
W
L
W
D
W
W
Tatran Presov
-
Dolny Kubin
D
D
L
L
L
D
D
L
H2H
-
-
-
10-05 17:00
W
L
W
W
D
L
L
L
FK Pohronie
-
Puchov
L
W
W
W
L
D
L
L
H2H
-
-
-
28-04 14:00
L
L
L
L
W
D
W
W
Liptovsky Mikulas
2-4
FC Petrzalka 1898
W
W
W
W
W
W
W
L
H2H
-
-
-
28-04 10:30
D
L
W
L
L
L
W
D
OFK Malzenice
1-1
Humenne
D
D
L
D
W
W
W
D
H2H
27%
32%
42%
28-04 10:30
L
W
L
W
L
D
L
W
Slovan Bratislava B
1-3
Spartak Myjava
W
W
L
W
L
D
D
D
H2H
-
-
-
28-04 10:30
L
D
W
L
D
W
L
L
Zilina B
2-4
Povazska Bystrica
W
D
L
W
L
L
D
W
H2H
41%
26%
33%
27-04 18:00
W
L
W
W
D
L
L
L
FK Pohronie
2-0
FC STK 1914 Samorin
L
D
L
W
L
W
L
W
H2H
-
-
-
27-04 16:30
D
L
W
L
W
L
D
L
Spišská Nová Ves
1-1
Dolny Kubin
D
D
L
L
L
D
D
L
H2H
35%
27%
38%
27-04 16:30
W
L
W
L
W
D
W
W
Tatran Presov
3-2
Slavoj Trebisov
L
W
L
D
W
L
L
W
H2H
-
-
-
27-04 16:30
W
D
W
L
W
W
W
D
Komarno
7-1
Puchov
L
W
W
W
L
D
L
L
H2H
65%
20%
15%
24-04 19:00
W
W
L
W
L
D
D
D
Spartak Myjava
2-1
FK Pohronie
W
L
W
W
D
L
L
L
H2H
46%
27%
26%
24-04 16:30
D
D
L
L
L
D
D
L
Dolny Kubin
0-0
Humenne
D
D
L
D
W
W
W
D
H2H
20%
25%
55%
24-04 16:30
W
D
L
W
L
L
D
W
Povazska Bystrica
1-1
Komarno
W
D
W
L
W
W
W
D
H2H
25%
26%
48%
24-04 16:30
L
D
L
W
L
W
L
W
FC STK 1914 Samorin
1-1
Zilina B
L
D
W
L
D
W
L
L
H2H
42%
24%
34%
24-04 16:30
L
L
L
L
W
D
W
W
Liptovsky Mikulas
1-2
Slavoj Trebisov
L
W
L
D
W
L
L
W
H2H
62%
21%
17%
24-04 16:30
W
W
W
W
W
W
W
L
FC Petrzalka 1898
2-0
Spišská Nová Ves
D
L
W
L
W
L
D
L
H2H
79%
15%
6%
24-04 16:30
L
W
W
W
L
D
L
L
Puchov
3-2
Tatran Presov
W
L
W
L
W
D
W
W
H2H
24%
25%
50%
24-04 15:00
L
W
L
W
L
D
L
W
Slovan Bratislava B
3-2
OFK Malzenice
D
L
W
L
L
L
W
D
H2H
50%
26%
25%
21-04 10:30
L
D
W
L
D
W
L
L
Zilina B
2-1
Spartak Myjava
W
W
L
W
L
D
D
D
H2H
-
-
-
20-04 16:30
D
D
L
D
W
W
W
D
Humenne
0-2
FC Petrzalka 1898
W
W
W
W
W
W
W
L
H2H
36%
29%
36%
20-04 16:30
L
L
L
L
W
D
W
W
Liptovsky Mikulas
1-3
Puchov
L
W
W
W
L
D
L
L
H2H
54%
23%
23%
20-04 16:30
D
L
W
L
L
L
W
D
OFK Malzenice
3-0
Dolny Kubin
D
D
L
L
L
D
D
L
H2H
64%
21%
16%