Strefa czasowa:
(GMT-12) 18-03 20:58
(GMT-11) 18-03 21:58
(GMT-10) 18-03 22:58
(GMT-9) 18-03 23:58
(GMT-8) 19-03 00:58
(GMT-7) 19-03 01:58
(GMT-6) 19-03 02:58
(GMT-5) 19-03 03:58
(GMT-4) 19-03 04:58
(GMT-3) 19-03 05:58
(GMT-3) 19-03 05:58
(GMT-2) 19-03 06:58
(GMT-1) 19-03 07:58
(GMT0) 19-03 08:58
(GMT+1) 19-03 09:58
(GMT+2) 19-03 10:58
(GMT+3) 19-03 11:58
(GMT+3.5) 19-03 12:28
(GMT+4) 19-03 12:58
(GMT+4.5) 19-03 13:28
(GMT+5) 19-03 13:58
(GMT+5.5) 19-03 14:28
(GMT+6) 19-03 14:58
(GMT+7) 19-03 15:58
(GMT+8) 19-03 16:58
(GMT+9) 19-03 17:58
(GMT+9.5) 19-03 18:28
(GMT+10) 19-03 18:58
(GMT+11) 19-03 19:58
(GMT+12) 19-03 20:58
Tabele piłkarskie
Statystyki drużyny
Livescore
Piłkarze
Webmaster
►
◄
cm
eu
wc
ar
au1
au1
br1
su1
cz1
ge1
ge2
de1
de2
en1
en2
en3
es1
es2
fi1
fr1
fr2
gr1
hu1
ir1
it1
it2
jp1
ko2
me
ne1
ne2
no1
po1
po1
po2
ro1
ru1
sc1
sc2
sw1
sw1
tu1
uk1
us
Szukaj drużyn, piłkarza lub tabeli:
Go to Mobile Page:
m.TablesLeague.com
Szkocja Tabela
Tabele piłkarskie
strona główna
H2H
Szkocja
H2H Scotland
Premiership
(I)
1. Division
(II)
2. Division
(III)
3. Division
(IV)
Top ligi
Premier league H2H
Serie A H2H
Bundesliga H2H
La Liga H2H
Eredivisie H2H
Ligue 1 H2H
Turnieje
Wybierz turniej i zobacz
WYNIKI
Liga Mistrzów
Liga Europejska
Mistrzostwa Świata
Copa America
Euro 2016
Olimpiada
Kwalifikacje MŚ
Puchar Narodów Afryki
Puchar Konfederacji
Kwalifikacje MŚ Azja
Kwalifikacje Mistrzostw Świata Afryka
Kwalifikacje Mistrzostw Świata Ameryka Północna i Centralna
Kwalifikacje Mistrzostwa Świata Oceania
Kwalifikacje Mistrzostw Świata Ameryka Południowa
Klubowe Mistrzostwa Świata
Euro 2016 kwalifikacje
Copa Libertadores
Mistrzostwa Świata reprezentacji niezrzeszonych w FIFA
Puchar Narodów Afryki kwal.
Pokaż wszystkie turnieje
H2H Europa
Wybierz kraj i zobacz
WYNIKI
Albania
Andora
Anglia
Armenia
Austria
Azerbejdźan
Belgia
Białoruś
Bośnia
Bułgaria
Chorwacja
Cypr
Czarnogóra
Czechy
Dania
Estonia
Finlandia
Francja
Grecja
Gruzja
Hiszpania
Holandia
Irlandia
Irlandia Północna
Islandia
Litwa
Lotwa
Luksemburg
Macedonia
Malta
Mołdawia
Niemcy
Norwegia
Polska
Portugalia
Rosja
Rumunia
San Marino
Serbia
Szkocja
Premiership
1. Division
2. Division
3. Division
Szwajcaria
Szwecja
Słowacja
Słowenia
Turcja
Ukraina
Walia
Węgry
Włochy
H2H Płn Ameryka
Antigua i Barbuda
Barbados
Bermudy
Costa Rica
Guatemala
Gwadelupa
Haiti
Honduras
Jamajka
Kanada
Kuba
Martinique
Meksyk
Nicaragua
Panama
Puerto Rico
Saint Vincent i Grenadyny
Salwador
St. Kitts and Nevis
Trinidad i Tobago
USA
H2H
Argentyna
Boliwia
Brazylia
Chile
Ekwador
Kolumbia
Paragwaj
Peru
Urugwaj
Wenezuela
H2H Afryka
Algeria
Angola
Benin
Botswana
Burkina Faso
Cape Verde
Congo
Czad
DR Congo
Egipt
Gabon
Gambia
Ghana
Gwinea
Ivory Coast
Kamerun
Kenia
Lesotho
Liberia
Libia
Madagaskar
Malawi
Mali
Maroko
Mauritius
Mozambik
Namibia
Nigeria
RPA
Rwanda
Senegal
Sierra Leone
Suazi
Sudan
Tanzania
Togo
Tunezja
Uganda
Zambia
Zimbabwe
H2H Azja
Arabia Saudyjska
Bahrain
Chiny
Hong Kong
Indie
Indonezja
Irak
Iran
Izrael
Japonia
Jemen
Jordania
Katar
Kazachstan
Korea Południowa
Kuwejt
Lebanon
Malezja
Oman
Pakistan
Palestyna
Singapur
Syria
Tajlandia
Tajwan
U.A.E.
Uzbekistan
Wietnam
H2H Oceania
Australia
Fiji
Nowa Zelandia
Tahiti
Vanuatu
Wyspa Salomona
»
Tabele iframe na Twojej stronie
Livescore i porównanie drużyn Szkocja
Mecze, które w tej chwili rozgrywają mecz na żywo
Mecze, które zostały dzisiaj zakończone
Szkocja »
Premiership
Typy:
1
X
2
Pokaż ligę
23-04 17:30
W
L
W
L
L
L
D
D
Aberdeen
2-0
Rangers
L
W
D
L
W
W
W
W
H2H
17%
22%
61%
22-04 16:00
L
D
W
L
L
L
L
W
St. Johnstone
1-1
Hibernian
W
D
L
W
D
W
D
W
H2H
27%
28%
45%
22-04 16:00
W
W
L
W
W
D
W
W
Celtic
1-1
Motherwell
L
W
W
L
L
D
L
W
H2H
87%
10%
4%
22-04 16:00
L
W
W
D
L
W
L
W
Dundee United
2-0
Livingston
L
L
D
L
L
W
W
L
H2H
36%
29%
35%
22-04 16:00
L
W
D
W
L
L
W
W
St. Mirren
0-2
Kilmarnock
W
L
D
L
W
D
W
W
H2H
43%
30%
28%
22-04 13:30
L
W
W
D
L
W
W
W
Hearts
6-1
Ross County
W
D
L
D
W
L
L
L
H2H
55%
25%
20%
16-04 13:00
W
L
D
L
W
D
W
W
Kilmarnock
1-4
Celtic
W
W
L
W
W
D
W
W
H2H
8%
15%
77%
15-04 16:00
L
L
D
L
L
W
W
L
Livingston
2-0
St. Johnstone
L
D
W
L
L
L
L
W
H2H
43%
29%
28%
15-04 16:00
L
W
W
L
L
D
L
W
Motherwell
1-2
Dundee United
L
W
W
D
L
W
L
W
H2H
48%
28%
25%
15-04 16:00
L
W
D
L
W
W
W
W
Rangers
5-2
St. Mirren
L
W
D
W
L
L
W
W
H2H
76%
15%
8%
15-04 13:30
W
D
L
W
D
W
D
W
Hibernian
1-0
Hearts
L
W
W
D
L
W
W
W
H2H
41%
27%
32%
14-04 20:45
W
D
L
D
W
L
L
L
Ross County
0-1
Aberdeen
W
L
W
L
L
L
D
D
H2H
29%
28%
43%
09-04 13:00
L
W
W
D
L
W
L
W
Dundee United
2-1
Hibernian
W
D
L
W
D
W
D
W
H2H
30%
28%
42%
08-04 16:00
W
L
W
L
L
L
D
D
Aberdeen
2-0
Kilmarnock
W
L
D
L
W
D
W
W
H2H
49%
28%
23%
08-04 16:00
L
W
W
D
L
W
W
W
Hearts
0-2
St. Mirren
L
W
D
W
L
L
W
W
H2H
45%
27%
28%
08-04 16:00
L
D
W
L
L
L
L
W
St. Johnstone
0-2
Ross County
W
D
L
D
W
L
L
L
H2H
40%
30%
30%
08-04 16:00
L
W
W
L
L
D
L
W
Motherwell
3-0
Livingston
L
L
D
L
L
W
W
L
H2H
42%
30%
28%
08-04 13:30
W
W
L
W
W
D
W
W
Celtic
3-2
Rangers
L
W
D
L
W
W
W
W
H2H
54%
24%
22%
02-04 13:00
W
D
L
D
W
L
L
L
Ross County
0-2
Celtic
W
W
L
W
W
D
W
W
H2H
5%
11%
84%
01-04 16:00
W
L
D
L
W
D
W
W
Kilmarnock
2-1
Hearts
L
W
W
D
L
W
W
W
H2H
70%
19%
11%
Szkocja »
1. Division
Typy:
1
X
2
Pokaż ligę
23-03 16:00
L
L
W
L
D
D
L
L
Arbroath
-
Partick Thistle
W
L
D
D
L
L
D
L
H2H
20%
23%
57%
23-03 16:00
W
L
W
L
W
L
L
W
Ayr United
-
Queen\'s Park
D
D
D
W
L
D
W
W
H2H
-
-
-
23-03 16:00
L
W
W
D
L
W
L
W
Dundee United
-
Inverness CT
L
D
W
D
D
D
L
L
H2H
65%
21%
14%
23-03 16:00
L
L
L
L
D
W
D
W
Greenock Morton
-
Dunfermline Athletic
W
L
L
W
D
W
D
L
H2H
49%
26%
25%
29-03 20:45
W
L
W
L
W
L
L
W
Ayr United
-
Airdrieonians
W
D
W
D
W
L
L
L
H2H
-
-
-
30-03 16:00
L
L
W
L
D
D
L
L
Arbroath
-
Dunfermline Athletic
W
L
L
W
D
W
D
L
H2H
-
-
-
30-03 16:00
L
W
W
D
L
W
L
W
Dundee United
-
Raith Rovers
D
W
W
L
D
W
W
L
H2H
-
-
-
30-03 16:00
L
L
L
L
D
W
D
W
Greenock Morton
-
Queen\'s Park
D
D
D
W
L
D
W
W
H2H
-
-
-
30-03 16:00
W
L
D
D
L
L
D
L
Partick Thistle
-
Inverness CT
L
D
W
D
D
D
L
L
H2H
-
-
-
02-04 20:45
L
L
W
L
D
D
L
L
Arbroath
0-0
Airdrieonians
W
D
W
D
W
L
L
L
H2H
-
-
-
06-04 16:00
W
D
W
D
W
L
L
L
Airdrieonians
-
Greenock Morton
L
L
L
L
D
W
D
W
H2H
-
-
-
06-04 16:00
W
L
L
W
D
W
D
L
Dunfermline Athletic
-
Partick Thistle
W
L
D
D
L
L
D
L
H2H
-
-
-
06-04 16:00
L
D
W
D
D
D
L
L
Inverness CT
-
Arbroath
L
L
W
L
D
D
L
L
H2H
-
-
-
06-04 16:00
D
D
D
W
L
D
W
W
Queen\'s Park
-
Dundee United
L
W
W
D
L
W
L
W
H2H
-
-
-
16-03 16:00
W
D
W
D
W
L
L
L
Airdrieonians
5-2
Arbroath
L
L
W
L
D
D
L
L
H2H
61%
22%
16%
16-03 16:00
L
D
W
D
D
D
L
L
Inverness CT
1-2
Ayr United
W
L
W
L
W
L
L
W
H2H
43%
27%
30%
16-03 16:00
W
L
D
D
L
L
D
L
Partick Thistle
2-1
Greenock Morton
L
L
L
L
D
W
D
W
H2H
41%
26%
33%
16-03 16:00
D
D
D
W
L
D
W
W
Queen\'s Park
0-0
Raith Rovers
D
W
W
L
D
W
W
L
H2H
30%
26%
45%
15-03 20:45
W
L
L
W
D
W
D
L
Dunfermline Athletic
3-1
Dundee United
L
W
W
D
L
W
L
W
H2H
19%
24%
57%
12-03 20:45
W
L
D
D
L
L
D
L
Partick Thistle
0-1
Raith Rovers
D
W
W
L
D
W
W
L
H2H
44%
26%
30%
09-03 16:00
L
W
W
D
L
W
L
W
Dundee United
4-0
Arbroath
L
L
W
L
D
D
L
L
H2H
78%
14%
8%
09-03 16:00
L
D
W
D
D
D
L
L
Inverness CT
0-0
Airdrieonians
W
D
W
D
W
L
L
L
H2H
44%
28%
28%
09-03 16:00
D
D
D
W
L
D
W
W
Queen\'s Park
2-2
Partick Thistle
W
L
D
D
L
L
D
L
H2H
31%
24%
45%
09-03 16:00
D
W
W
L
D
W
W
L
Raith Rovers
2-0
Dunfermline Athletic
W
L
L
W
D
W
D
L
H2H
51%
26%
24%
05-03 20:45
L
L
L
L
D
W
D
W
Greenock Morton
0-1
Dundee United
L
W
W
D
L
W
L
W
H2H
16%
21%
62%
05-03 20:45
W
L
L
W
D
W
D
L
Dunfermline Athletic
0-2
Airdrieonians
W
D
W
D
W
L
L
L
H2H
39%
28%
33%
02-03 16:00
W
D
W
D
W
L
L
L
Airdrieonians
1-1
Queen\'s Park
D
D
D
W
L
D
W
W
H2H
43%
27%
30%
02-03 16:00
W
L
L
W
D
W
D
L
Dunfermline Athletic
2-0
Ayr United
W
L
W
L
W
L
L
W
H2H
39%
28%
33%
02-03 16:00
L
L
L
L
D
W
D
W
Greenock Morton
0-2
Inverness CT
L
D
W
D
D
D
L
L
H2H
51%
27%
22%
02-03 16:00
W
L
D
D
L
L
D
L
Partick Thistle
1-1
Dundee United
L
W
W
D
L
W
L
W
H2H
24%
25%
51%
01-03 20:45
L
L
W
L
D
D
L
L
Arbroath
3-2
Raith Rovers
D
W
W
L
D
W
W
L
H2H
18%
22%
59%
27-02 20:45
W
L
W
L
W
L
L
W
Ayr United
4-3
Partick Thistle
W
L
D
D
L
L
D
L
H2H
30%
27%
43%
27-02 20:45
L
W
W
D
L
W
L
W
Dundee United
0-2
Airdrieonians
W
D
W
D
W
L
L
L
H2H
66%
20%
14%
27-02 20:45
L
D
W
D
D
D
L
L
Inverness CT
0-0
Dunfermline Athletic
W
L
L
W
D
W
D
L
H2H
40%
28%
32%
Szkocja »
2. Division
Typy:
1
X
2
Pokaż ligę
19-03 20:45
L
L
L
L
L
W
D
W
Kelty Hearts
0-0
Alloa Athletic
W
W
L
W
W
W
W
W
H2H
34%
27%
39%
23-03 16:00
W
W
L
W
W
W
W
W
Alloa Athletic
-
Queen of South
L
L
D
L
D
D
L
W
H2H
-
-
-
23-03 16:00
D
W
D
L
W
L
W
L
Annan Athletic
-
Kelty Hearts
L
L
L
L
L
W
D
W
H2H
-
-
-
23-03 16:00
W
L
L
W
W
L
L
D
Cove Rangers
-
Hamilton Academical
W
W
W
D
L
L
L
W
H2H
28%
26%
46%
23-03 16:00
W
W
W
D
W
W
W
W
Falkirk
-
FC Edinburgh
L
L
L
L
D
L
L
L
H2H
86%
10%
4%
23-03 16:00
L
L
D
D
W
L
L
L
Stirling Albion
-
Montrose
D
W
W
W
L
W
W
W
H2H
35%
26%
39%
30-03 16:00
W
W
L
W
W
W
W
W
Alloa Athletic
-
Annan Athletic
D
W
D
L
W
L
W
L
H2H
-
-
-
30-03 16:00
W
L
L
W
W
L
L
D
Cove Rangers
-
Stirling Albion
L
L
D
D
W
L
L
L
H2H
-
-
-
30-03 16:00
W
W
W
D
L
L
L
W
Hamilton Academical
-
Queen of South
L
L
D
L
D
D
L
W
H2H
-
-
-
30-03 16:00
L
L
L
L
L
W
D
W
Kelty Hearts
-
FC Edinburgh
L
L
L
L
D
L
L
L
H2H
-
-
-
30-03 18:30
D
W
W
W
L
W
W
W
Montrose
-
Falkirk
W
W
W
D
W
W
W
W
H2H
-
-
-
06-04 16:00
D
W
D
L
W
L
W
L
Annan Athletic
-
Hamilton Academical
W
W
W
D
L
L
L
W
H2H
-
-
-
06-04 16:00
L
L
L
L
D
L
L
L
FC Edinburgh
-
Montrose
D
W
W
W
L
W
W
W
H2H
-
-
-
06-04 16:00
L
L
D
L
D
D
L
W
Queen of South
-
Kelty Hearts
L
L
L
L
L
W
D
W
H2H
-
-
-
16-03 18:30
L
L
D
L
D
D
L
W
Queen of South
1-4
Falkirk
W
W
W
D
W
W
W
W
H2H
12%
17%
71%
16-03 16:00
L
L
L
L
D
L
L
L
FC Edinburgh
2-5
Alloa Athletic
W
W
L
W
W
W
W
W
H2H
10%
14%
76%
16-03 16:00
W
W
W
D
L
L
L
W
Hamilton Academical
3-0
Stirling Albion
L
L
D
D
W
L
L
L
H2H
-
-
-
16-03 16:00
L
L
L
L
L
W
D
W
Kelty Hearts
0-1
Cove Rangers
W
L
L
W
W
L
L
D
H2H
31%
28%
42%
16-03 16:00
D
W
W
W
L
W
W
W
Montrose
1-1
Annan Athletic
D
W
D
L
W
L
W
L
H2H
52%
23%
25%
09-03 16:00
W
W
L
W
W
W
W
W
Alloa Athletic
3-0
Kelty Hearts
L
L
L
L
L
W
D
W
H2H
51%
25%
24%
09-03 16:00
D
W
D
L
W
L
W
L
Annan Athletic
2-1
Queen of South
L
L
D
L
D
D
L
W
H2H
36%
25%
39%
09-03 16:00
W
L
L
W
W
L
L
D
Cove Rangers
1-4
Montrose
D
W
W
W
L
W
W
W
H2H
43%
26%
32%
09-03 16:00
W
W
W
D
L
L
L
W
Hamilton Academical
1-0
FC Edinburgh
L
L
L
L
D
L
L
L
H2H
-
-
-
09-03 16:00
L
L
D
D
W
L
L
L
Stirling Albion
1-2
Falkirk
W
W
W
D
W
W
W
W
H2H
12%
20%
68%
05-03 20:45
W
L
L
W
W
L
L
D
Cove Rangers
0-1
Falkirk
W
W
W
D
W
W
W
W
H2H
15%
21%
64%
02-03 16:00
L
L
L
L
D
L
L
L
FC Edinburgh
0-2
Cove Rangers
W
L
L
W
W
L
L
D
H2H
10%
15%
75%
02-03 16:00
W
W
W
D
W
W
W
W
Falkirk
1-1
Annan Athletic
D
W
D
L
W
L
W
L
H2H
84%
11%
5%
02-03 16:00
L
L
L
L
L
W
D
W
Kelty Hearts
0-5
Hamilton Academical
W
W
W
D
L
L
L
W
H2H
17%
23%
61%
02-03 16:00
D
W
W
W
L
W
W
W
Montrose
4-3
Alloa Athletic
W
W
L
W
W
W
W
W
H2H
41%
26%
32%
02-03 16:00
L
L
D
L
D
D
L
W
Queen of South
2-2
Stirling Albion
L
L
D
D
W
L
L
L
H2H
42%
28%
31%
27-02 20:50
L
L
D
D
W
L
L
L
Stirling Albion
0-0
Hamilton Academical
W
W
W
D
L
L
L
W
H2H
14%
20%
65%
24-02 18:30
L
L
D
L
D
D
L
W
Queen of South
2-3
Montrose
D
W
W
W
L
W
W
W
H2H
44%
26%
30%
24-02 16:00
W
L
L
W
W
L
L
D
Cove Rangers
2-1
Annan Athletic
D
W
D
L
W
L
W
L
H2H
57%
21%
22%
24-02 16:00
W
W
W
D
L
L
L
W
Hamilton Academical
1-2
Alloa Athletic
W
W
L
W
W
W
W
W
H2H
57%
23%
20%
Szkocja »
3. Division
Typy:
1
X
2
Pokaż ligę
23-03 16:00
W
L
W
W
L
W
L
D
Clyde
-
Spartans FC
L
D
D
L
W
W
D
L
H2H
-
-
-
23-03 16:00
W
L
L
W
W
L
D
D
Dumbarton
-
Bonnyrigg Rose Athletic
L
L
D
L
L
D
L
L
H2H
-
-
-
23-03 16:00
D
W
W
D
W
D
L
L
East Fife
-
Stranraer
L
L
W
D
L
L
W
D
H2H
-
-
-
23-03 16:00
W
W
L
D
D
W
L
W
Elgin City
-
Forfar Athletic
D
W
D
D
W
D
D
W
H2H
-
-
-
23-03 16:00
D
D
W
L
D
D
W
L
Stenhousemuir
-
Peterhead
D
W
L
D
D
D
D
W
H2H
-
-
-
30-03 16:00
W
L
L
W
W
L
D
D
Dumbarton
-
Stenhousemuir
D
D
W
L
D
D
W
L
H2H
-
-
-
30-03 16:00
D
W
W
D
W
D
L
L
East Fife
-
Elgin City
W
W
L
D
D
W
L
W
H2H
-
-
-
30-03 16:00
D
W
L
D
D
D
D
W
Peterhead
-
Clyde
W
L
W
W
L
W
L
D
H2H
-
-
-
30-03 16:00
L
L
W
D
L
L
W
D
Stranraer
-
Bonnyrigg Rose Athletic
L
L
D
L
L
D
L
L
H2H
-
-
-
30-03 16:00
L
D
D
L
W
W
D
L
Spartans FC
-
Forfar Athletic
D
W
D
D
W
D
D
W
H2H
-
-
-
06-04 16:00
L
L
D
L
L
D
L
L
Bonnyrigg Rose Athletic
-
Peterhead
D
W
L
D
D
D
D
W
H2H
-
-
-
06-04 16:00
W
L
W
W
L
W
L
D
Clyde
-
Stranraer
L
L
W
D
L
L
W
D
H2H
-
-
-
06-04 16:00
W
W
L
D
D
W
L
W
Elgin City
-
Spartans FC
L
D
D
L
W
W
D
L
H2H
-
-
-
06-04 16:00
D
W
D
D
W
D
D
W
Forfar Athletic
-
Dumbarton
W
L
L
W
W
L
D
D
H2H
-
-
-
16-03 16:00
L
L
D
L
L
D
L
L
Bonnyrigg Rose Athletic
1-2
Clyde
W
L
W
W
L
W
L
D
H2H
37%
28%
35%
16-03 16:00
D
W
D
D
W
D
D
W
Forfar Athletic
1-1
Stenhousemuir
D
D
W
L
D
D
W
L
H2H
31%
29%
39%
16-03 16:00
D
W
L
D
D
D
D
W
Peterhead
1-1
East Fife
D
W
W
D
W
D
L
L
H2H
41%
28%
31%
16-03 16:00
L
L
W
D
L
L
W
D
Stranraer
1-2
Elgin City
W
W
L
D
D
W
L
W
H2H
46%
28%
26%
16-03 16:00
L
D
D
L
W
W
D
L
Spartans FC
2-6
Dumbarton
W
L
L
W
W
L
D
D
H2H
40%
27%
32%
09-03 16:00
D
W
W
D
W
D
L
L
East Fife
3-2
Dumbarton
W
L
L
W
W
L
D
D
H2H
40%
28%
32%
09-03 16:00
W
W
L
D
D
W
L
W
Elgin City
1-0
Bonnyrigg Rose Athletic
L
L
D
L
L
D
L
L
H2H
64%
21%
16%
09-03 16:00
D
W
D
D
W
D
D
W
Forfar Athletic
2-1
Clyde
W
L
W
W
L
W
L
D
H2H
42%
27%
31%
09-03 16:00
D
W
L
D
D
D
D
W
Peterhead
2-0
Stranraer
L
L
W
D
L
L
W
D
H2H
49%
24%
27%
09-03 16:00
D
D
W
L
D
D
W
L
Stenhousemuir
0-0
Spartans FC
L
D
D
L
W
W
D
L
H2H
46%
27%
26%
05-03 20:45
L
L
D
L
L
D
L
L
Bonnyrigg Rose Athletic
2-2
Spartans FC
L
D
D
L
W
W
D
L
H2H
32%
24%
43%
05-03 20:45
L
L
W
D
L
L
W
D
Stranraer
5-0
Dumbarton
W
L
L
W
W
L
D
D
H2H
28%
25%
46%
02-03 16:00
L
L
D
L
L
D
L
L
Bonnyrigg Rose Athletic
0-1
Stenhousemuir
D
D
W
L
D
D
W
L
H2H
18%
24%
58%
02-03 16:00
W
L
W
W
L
W
L
D
Clyde
2-1
Elgin City
W
W
L
D
D
W
L
W
H2H
49%
28%
24%
02-03 16:00
W
L
L
W
W
L
D
D
Dumbarton
1-0
Peterhead
D
W
L
D
D
D
D
W
H2H
47%
26%
28%
02-03 16:00
L
L
W
D
L
L
W
D
Stranraer
0-0
Forfar Athletic
D
W
D
D
W
D
D
W
H2H
39%
29%
32%
02-03 16:00
L
D
D
L
W
W
D
L
Spartans FC
1-3
East Fife
D
W
W
D
W
D
L
L
H2H
46%
28%
26%
24-02 16:00
D
W
W
D
W
D
L
L
East Fife
1-1
Forfar Athletic
D
W
D
D
W
D
D
W
H2H
40%
29%
30%
24-02 16:00
D
W
L
D
D
D
D
W
Peterhead
1-1
Elgin City
W
W
L
D
D
W
L
W
H2H
56%
24%
19%
24-02 16:00
D
D
W
L
D
D
W
L
Stenhousemuir
1-6
Clyde
W
L
W
W
L
W
L
D
H2H
57%
23%
19%